Kooperatif oturanlar kira alamıyor dava kararıdır. Kimsenin insanlara kimsenin yalan söylemesin gereği yok. .

KARAR DOSYASI BURADADIR

3 yorum:

Adsız dedi ki...

yer hazine adına kayıtlı herkez isteği gibi giremez. kanun var.işglcılar ayıklanacak. 2 milyar verip kimse daire sahibi olamaz. hepsi bunlar çözülecek benim dairem satımamış benim ortağım. benim daireyide satacaklardı ama uyaniğın biri benim hakkımı koruyor.6 -7 sens oturduğu kirasını devlet alır. ben yiyemdım sen ye. oh ne ala......

Adsız dedi ki...

. ben dişardayım mağdurum daire bedeli peşin verdim. 2006 yılına kadar dairemi gidip dolaşıyordum.noter şatışlı kırmızı mühürlü ayrıda dava açtım, dava yargıtaydan geldi kazandım. benim dairemde oturan düşünsün gülay hanım çok mucadele veriyor adelet er geç yerini bulur.

Adsız dedi ki...

bazı kişilerin haricinde badavadan evlere konanlar. onlarda azmiler kadar suçlu ben aptalmışım illede kendi dairem dedim korktum başkasının dairesine girmedim. zor kullanarak girdiler. öteki yönetim sebeb oldu. kim kimi dolandırırsa allah er geç cezasını verır. geç olsa da kanun dogrudan yanadır.gulay hanım bu işi çözecek. ben de aidat ödüyorum. avukat parası mahkeme masraflarıv.s herkez kendi başına tapu alamaz.kooperatifler kanunu var.devletın kontrolunda.